Блог про дитячий розвиток

Поради батькам щодо виховання особливих дітей

Я боюся... У дитини з'явився страх

Я боюся... У дитини з'явився страх

Часто до психологам за допомогою звертаються стурбовані батьки із запитом, що у дитини виник страх. Але часто поява того чи іншого страху – зовсім нормально. Дитячі страхи умовно поділяються на соціальні та природні. В основі природних страхів є інстинкт самозбереження. Страшно все те, що може спричинити фізичний біль чи смерть. До джерел таких страхів належать тварини, чудовиська, привиди, транспорт, природні явища та інші. Соціальні страхи обумовлені соціальної ситуацією, де знаходиться дитина. Це може бути страх самотності, поразки, запізнення, глузувань тощо.

Як допомогти дитині із затримкою мовного розвитку

Як допомогти дитині із затримкою мовного розвитку

Якщо у вас дитина, яка має мовні порушення, то ця стаття саме для вас. Дуже добре, якщо ваша дитина відвідує заняття з розвитку мови. Це, безумовно, принесе результат. Але, оскільки основний час проводить з батьками, вам варто знати основні рекомендації.

ТОП - 6 порад для батьків особливої дитини

ТОП - 6 порад для батьків особливої дитини

Бути батьком дитини з діагнозом дуже непросто. У такої дитини розвиток здійснюється зовсім не так, як у більшості дітей. Особливості поведінки настільки деструктивні, що мами не знають як виховувати свою дитину. І, незважаючи на поширення інформації у ЗМІ, соціальних мережах та інших платформах, жителі нашої країни ще не готові легко ставитися до дітей з особливостями розвитку.

© 2022 mottylotty.com.ua, Всі права захищено