Як ми допомагаємо дітям

Сімейна консультація і терапія

Пошук причини проблеми, що виникла між членами сім'ї, вирішення конфліктів, допомога при неправильних стратегіях виховання і при травматичних ситуаціях.

Діагностика психологічного стану

Визначення причин стану дитини та планування подальших психологічних заходів.

Дитяча консультація

Захід направлений з’ясувати, чому дитина поводиться таким чином або знаходиться в такому стані, що призвело до цього, щоб реалізувати стратегію допомоги.

Дитяча психотерапія

Включає art-терапію, пісочну терапію, казкотерапію, які направлені на зниження тривожності і підвищення самооцінки, позбавлення від страхів та інших проблем.
Коррекционный центр для детей с аутизмом

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ДО СПЕЦІАЛІСТА

Якщо у Вас є запитання, запишіться на консультацію

Переваги нашої роботи

Коррекционный центр для детей с аутизмом

Професіоналізм

- з Вами працює кваліфікований психолог з досвідом роботи понад 7 років.

Особистість дитини на першому місці

– тому психологічна робота проводитися дуже обережно.

Можливість онлайн-консультацій

– Ви можете отримати консультацію у зручний для Вас час і в зручному місці.

Екстрена психологічна допомога

– можливість отримати психологічну допомогу в терміновому порядку по телефону.

Сприятлива атмосфера

– в нашому центрі дитина відчуває себе комфортно і надійно, що дозволяє швидше вирішити проблему.

Ефективні методи терапії

– наш психолог допоможе визначити причину проблеми і підібрати найкращий метод її вирішення.

Результати нашої роботи

Іван, 9 років. Час роботи - 2 місяці.
Image

Дитина до корекції:

 • Замкнутість.

 • Тривожність при виникненні конфліктної ситуації.
 • Інфантильність і тотальна несамостійність.

 • Гіперчутливість до скоєння помилок.

 • Нетовариськість з однокласниками, як результат - труднощі перебування в колективі дітей.

 • Низька самооцінка.

Image

Дитина після корекції:

 • Покращення психоемоційного стану.

 • Підвищення успішності в школі.
 • Розширення соціальних контактів.

 • Підвищення самооцінки.

 • Зниження тривожності.

 • Формування самостійності.

Відгуки батьків

Коррекционный центр для детей с аутизмом

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ДО СПЕЦІАЛІСТА

Якщо у Вас є запитання, запишіться на консультацію

Коррекционный центр для детей с аутизмом

Дитячий психолог.

Бути батьками справа дуже непроста. У сучасному світі у батьків величезний ряд завдань, обов'язків і зобов'язань. Вони повинні забезпечити дітям догляд, турботу, створити максимально комфортні умови для розвитку і самореалізації, обрати правильний садок або школу, надати матеріальні блага і при цьому бути другом дитині, ментором і його помічником. Але навіть у самих старанних батьків діти часом мають психологічні проблеми. За даними всесвітньої організації охорони здоров'я, за останні п'ять років збільшився рівень дитячої тривожності і страхів, все більше дітей мають порушення розвитку, труднощі в спілкуванні, проблеми адаптації в школі і деструктивну поведінку в освітніх установах. На жаль, багато батьків не знають як допомогти своїй дитині, інші ж не хочуть визнавати, що проблема існує. І перша і друга категорія батьків просто сподівається, що проблема зникне з часом. Але проблема залишається, вона трансформується і проявляється в різних сферах життя дитини.
 
Давайте разом розберемося які бувають проблеми у дітей і яку допомогу від психолога можна отримати.

Психолог дитячий та заняття психолога з дітьми.

У дитячому віці психологічні проблеми можуть мати такі причини:

 • органічні порушення нервової системи, які можуть виникати в результаті травм, перенесених інфекцій і захворювань. В такому випадку батькам слід звернутися до корекційного психолога, нейропсихолога або ж психіатра. Зазвичай зазначені фахівці працюють в тандемі. Психіатр призначує необхідні обстеження, на основі яких робить висновок. Корекційний психолог визначає програму розвитку і здійснює її;
 • психологічна травматизація, в разі втрати члена сім’ї, сильного переляку, жорстокого поводження, батьківської занедбаності, пережитої стресової ситуації. Іноді батьки навіть не розуміють на скільки сильний вплив на психіку дитини мала та чи інша стресова ситуація. Мало хто може уявити, що навіть після перегляду фільму або наукової передачі у дитини можуть виникнути страхи і фобії. Якщо ваша дитина надмірно боїться певних об'єктів чи явищ, слід звернутися за консультацією до дитячого психолога. Працюючи з цим типом проблематики, психолог визначає причину і проводить з дитиною ряд терапевтичних заходів, щоб максимально нівелювати вплив травматизуючої ситуації.
 • порушені дитячо-батьківські відносини. Здорові відносини з батьками мають величезний вплив на розвиток і стан дитини. У разі, коли є труднощі у відносинах з одним з батьків або з обома, спостерігаються часті соматичні захворювання, погіршення здатності до навчання, проблеми поведінки і труднощі комунікації в системі батьки-дитина і з однолітками. Психологічна робота проводиться з дитиною і з батьками з цілю гармонізувати відносини в родині. Тому в даній ситуації допоможе дитячий сімейний психолог, який проводить терапевтичну роботу.

Послуги дитячого психолога для підлітка.

Підлітковий період - один з найважчих етапів дорослішання для дитини і для батьків. Підліток знаходиться на етапі між дитинством і дорослим життям і не може віднести себе до жодної категорії. У такому невизначеному статусі він перебуває кілька років. Додайте ще й гормональний сплеск, статеве дозрівання і диспропорційні зміни тіла. Ми отримуємо молоду людину, якій вкрай важко контролювати емоційний стан, визначити своє місце в соціумі і змиритися з ситуацією, що він ще не може вести самостійний і незалежний спосіб життя. Завдання психолога - допомогти батькам зрозуміти їх дитину і ті зміни, які з ним відбуваються, знизити напругу в стосунках. В результаті спільної роботи визначаються стратегії в спілкуванні і взаємодії з підлітком, розбираються проблемні ситуації, обираються оптимальні варіанти їх вирішення. Батьки отримують психологічну підтримку.

Для підлітка психологічна допомога необхідна, щоб зрозуміти і прийняти себе, визначити свої життєві цілі, знизити тривожність і агресивність, направити діяльність в конструктивному напрямку. Оскільки саме в цьому періоді молоді люди починають вживати алкоголь, наркотики, вступати в статеві стосунки. Психолог зможе провести з підлітком якісну профорієнтацію і визначити варіанти майбутньої професії на основі інтересів, здібностей і схильності до професії.

Давайте підсумуємо, батьки залишають за собою право вирішувати, чи потрібен дитячий психолог чи ні. Важливо побачити і зрозуміти, що проблемна ситуація все ж таки існує. Психолог дитячий - це фахівець, який допоможе вам з нею впорається.