Онлайн консультація проводиться у зручний для Вас час по телефону або через будь-який мессенджер Viber, WhatsApp, Telegram, Skype.
Основні напрямки онлайн консультацій
Батьківська консультація
Консультація підлітків
Консультація батьків «особливої» дитини
Переваги онлайн консультацій у нашому центрі
Професіоналізм
Ефективність роботи
Економія часу
Доступність психолога
Максимальний комфорт
Екстрена психологічна допомога
Результати нашої роботи
Едгар, 8 років. Батьківська консультація.
Запит / проблема:
-
Агресія хлопчика у школі.
- Небажання відвідувати навчальний заклад.
-
Неповажне ставлення до вчителів.
Результат роботи психолога з батьками та дитиною:
-
Під час роботи виявилося, що батьки під час дитини обговорюють некомпетентність вчителів та неякісну систему освіти. Останні кілька місяців перед сном хлопчик дивиться бойовики та фільми жахів. Як результат – підвищена агресивність.
- Помітне зниження агресивності;
-
Зменшилася частота відмов відвідувати школу;
-
Поліпшилися стосунки з вчителями.
Відгуки батьків
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ДО ФАХІВЦЯ
Якщо у Вас є питання запишіться на консультацію
Консультація дитячого психолога онлайн.
Підлітковий психолог онлайн консультації.
- особливості розвитку дитини;
- проблеми виховання дітей;
- конфлікти в школі або дитячому садку;
- труднощі підліткового віку;
- питання батьківсько-дитячих відносин;
- виховання та розвиток «особливої» дитини.
Тепер розглянемо кожен пункт детальніше.
Задати питання дитячому психологу онлайн:
Кожна дитина проходить ряд вікових фізичних та психологічних змін. І ці вікові зміни опосередковані функціонуванням та розвитком нервової системи, і з'являються у певні періоди життя дитини. На онлайн консультації у дитячого психолога ви зможете зрозуміти чи відповідає розвиток вашої дитини нормі, як розвивати малюка, відповідно до віку. Психолог допоможе визначити стратегії розвитку при затримці психологічного та мовного розвитку. Які матеріали, посібники та іграшки потрібні.
У дитини істерики, батьки не є авторитетами, підвищена агресивність чи апатичність, проблеми спілкування з однолітками, кризові періоди, тяжка поведінка… І це далеко не весь перелік труднощів, упоратися з якими вам допоможуть наші спеціалісти. І навіть не потрібно виходити з дому.
Конфлікти в школі або дитячому садку.
Коли дитина починає відвідувати навчальний заклад, вона потрапляє в зовсім нове для себе середовище, з новими правилами та обов'язками. Навколо з'являється багато нових дорослих та дітей, з якими потрібно вибудовувати стосунки. Потрібно звикати до нового графіка та навіть їжі. Багато дітей досить швидко освоюються і звикають, можуть упоратися зі стресом нового стану. Але залишається відсоток діток, які переживають ситуацію болючіше і, як результат, можуть виявляти агресію або замкнутися в собі, відмовляються відвідувати садок або школу, ні з ким не спілкуються, часто плачуть, не виконують завдання. Або проблемні ситуації виникають раптово. Психолог допоможе визначити причину і виробити стратегії подальшої дії, щоб вирішити ситуацію, що склалася.
Труднощі підліткового віку.
Відомий письменник-фантаст Рей Бредбері в одній зі своїх книг пише: «У 13 життя йде навперекій. У 14 - і зовсім заходить у глухий кут. У 16 – хоч лягай та вмирай. У 17 – кінець світу. А там терпи років до 20, щоб справи пішли на лад. Підлітковий період легким не назвеш. Ці проблеми відчувають і батьки, і підліток. Саме в цей час діти починають виявляти девіантну та проблемну поведінку. Починають курити, пити, вступають у статеві стосунки, пробують наркотики, протестують проти батьків та вчителів, часто говорять про безглуздість життя та самогубство. Батьки, будьте більш чутливі до дитини в цей період, якщо ви бачите тривожні прояви в поведінці та висловлюваннях підлітка, одразу зверніться за допомогою. Особливо актуально звертатися за допомогою онлайн, оскільки підлітки часто відмовляються їхати разом з батьками, а самостійно ще не можуть через вік.
Питання батьківсько-дитячих відносин.
У цю категорію входять проблеми щодо розлучення батьків, втрата одного з батьків або сиблінгу, переїзд в інше місто чи країну, насильство у ній. Або ж інші ситуації, в яких батьки та діти не можуть порозумітися.
Вихування та розвиток «особливої» дитини.
Здавалося б, що онлайн така робота неможлива, але ні. Зараз ми можемо отримати якісну допомогу для особливої дитини онлайн. Специфіка роботи полягає в наступному: на первинній консультації психолог збирає анамнез розвитку дитини, просить батьків, взаємодіючи з малюком, виконати певні завдання. Ви заповнюєте необхідні опитувальники та анкети. Після батьків вирушає програма розвитку з конкретними завданнями, створена спеціально для конкретної дитини. Психолог супроводжує батьків онлайн.
Давайте підіб'ємо підсумки! Отримати якісну допомогу дитячого психолога онлайн реально. Одним із найважливіших елементів такої роботи є включеність батьків, виконання всіх інструкцій та рекомендацій психолога. І в такому разі результат не забариться.